Komise pro životní prostředí a rozvoj obce

Truhlik 2016 mŠestý ročník zahrádkářské soutěže ukončen

Jak již nadpis naznačuje, ukončili jsme letošní ročník Kratochvilského truhlíku. Letos poprvé jsme soutěžní fotografie nechali pouze na vás. Mohli jste sami výrazně ovlivnit výsledek soutěže zasláním fotografií vašich zahrádek a truhlíků. Sešla se hezká řádka fotografií vašich výpěstků. Vítězkou o nejhezčí zahrádku se stala paní Kateřina Chupíková a nejhezčí truhlík vybojovala paní Marcela Penčáková. Odměna oběma vítězkám byla předána. Srdečně gratulujeme a s ostatními se budeme těšit na příští ročník v květnu 2017.

Za komisi pro životní prostředí a rozvoj obce Petra Benhartová 

Celý článek...

 

uklidme cesko 2016 clanek

UKLIĎME SVĚT-UKLIĎME ČESKO

Obec Kratochvilka se opět připojila do celorepublikové akce pod názvem Ukliďmě svět-Ukliďme Česko. Občané se sešli na place a po rozdělení do skupin,se rozprchli do všech koutů Kratochvilky. Rozdělené skupinky se vrhly na úklid pomníku, dětského řiště, spodního parčíku a hájků. Asi nejvíce odpadků se podařilo odklidit v hájcích. Komise pro životní prostředí a rozvoj obce děkuje všem občanům a doufáme, že se sejdeme opět v příštím roce. Obrázky z průběhu akce najdete v sekci FOTOGALERIE.

 

 

uklidme cesko

 

ZP brigada 2015 thumbZase jeden koutek naší obce zkrášlen.

Komise pro ŽP pořádala 24. 10. 2015 brigádu. Cílem bylo zkrášlit vstup do sadu. Obdělaná půda se potáhla fólií a vysázely se okrasné keře a jeřáb oskeruše. Vše se pokrylo vrstvou kůry. Výsledkem je skvěle odvedená práce občanů, kterým patří velké poděkování za účast a pomoc. Fotky najdete v sekci Fotogalerie.

 

odmena2015Rozdáváme odměny – Kratochvilský truhlík

Letošní soutěž Kratochvilský truhlík byla uzavřena dne 15.8.2015. K tomuto datu jste mohli hlasovat na facebookových stránkách Kratochvilka. Komise pro životní prostředí se sešla dne 27.8.2015 aby rozhodla o vítězce. Hlasy občanů byly vodítkem ke stanovení tří finalistek v každé kategorii.V kategorii Zahrádek se sešli finalistky E. Smutná, O. Marková a Marcela Penčáková. Jejich vyrovnaný počet hlasů vedl komisi ke složitému rozhodování, kdo nakonec získá první cenu. Nakonec rozhodla, že vítězkou se svou zahrádkou pro letošní rok se stává paní Eva Smutná.V kategorii Truhlíků jsme do finále poslali tyto soutěžící: H. Hrubá, Marcela Penčáková, I. Janíčková. I zde byl počet hlasů z facebooku na podobné úrovni. Komise jednohlasně určila vítězkou paní Helenu Hrubou.Oběma výherkyním moc gratulujeme. Jako odměnu za pečlivou starost o své předzahrádky a truhlíky dostaly vítězky příjemnou cenu v hodnotě 700 Kč. Určitě ji mohou využít při dalším hospodaření na svých zahrádkách.Všem ostatním soutěžícím i těm, co letos v soutěži nebyli, přejeme pro příště mnoho úspěchů, jak v pěstování květin, záhonů i plodin, tak hlavně v pěstování dobrých vztahů se svými blízkými, sousedy i ostatními spoluobčany.Za komisi pro životní prostředí Petra Benhartová.

Celý článek...

 
Více článků...
Kalendář akcí
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
FACEBOOK

GEOPORTÁL


BANNER2
 

VYHLEDÁVÁNÍ V OBSAHU
VYHLEDÁVÁNÍ FIREM
KTS Ekologie s.r.o. – zajištění svozu a likvidace odpadů ve vaší obci

Rosicko banner 115x70 01

PARTNERSKÉ ODKAZY

Seznam partnerských odkazů mKAHAN   Jupigo 1

 

KralovstviKomety logo